Po 20 latach... Zjazd absolwentów historii z rocznika 1997

Zjazd absolwentów historii, rocznik 1997; Toruń, 24 czerwca 2017 r.

W sobotę 24 czerwca 2017 r. miało miejsce spotkanie absolwentów toruńskiej historii (w tym specjalności archiwistycznej) - rocznik 1997. W części „oficjalnej” uczestnicy zostali powitani przez dziekana Wydziału Nauk Historycznych UMK i dyrektora Instytutu Historii i Archiwistyki UMK oraz zwiedzili budynek Collegium Humanisticum UMK, a po niej odbyli spacer szlakiem dawnych miejsc spotkań z czasów studenckich: Od Nowa, Latino i Kotwica. Wśród przybyłych absolwentów (ponad 40 osób, czyli prawie połowa rocznika) byli m.in. wykładowcy z naszego Instytutu: prof. Jarosław Kłaczkow, dr hab. Maciej Krotofil i dr Zbigniew Girzyński.

Galeria zdjęć ze spotkania na profilu FB Zakładu Historii XX wieku IHiA UMK: część 1., część 2.